Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Mail chybne prijat na ucet v jine domene
  •  
kurtguitarist je nyní offline kurtguitarist

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den, pratele, rad bych se poradil o veci, ktera mi skutecne nedochazi, snad nekdo bude mit nejaky napad, kde by mohl byt zakopany pes, za coz bych byl vdecny:

V ramci KMS mam nekolik domen, pro kazdou domenu nekolik uctu.

Nyni se mi poprve stalo, ze mail zasilany na funkcni schranku petr@alfa.cz se sam od sebe dorucuje na adresu info<at>beta.cz.

Nikde neni nastavene zadne presmerovani, forwarding, nic. Log ukazuje primo zaslani na info<at>beta.cz, ale tam jsem skutecne neposilal.

Proste se mi mail doruci na zcela jinou schranku do uplne jine moji domeny.
Abych to udelal slozitejsi:
mail je spravne dorucen, pokud odeslu zpravu pres vlastni domenovy ucet (alfa, beta)
pokud jej odeslu z jine, verejne domeny (gmail, volny) spadne do spatne schranky.

Opravdu nemam nejmensiho tucha kde hledat problem, tohle se stalo poprve....

diky moc za pripadnou radu

EDIT:
Zkousel jsem jeste zapnout debug
[18/Oct/2012 11:30:35][2768] {spamassassin} Perl_stderr: [2608] dbg: eval: all '*From' addrs: tomas.cerveny78<at>gmail.com
[18/Oct/2012 11:30:35][2768] {spamassassin} Perl_stderr: [2608] dbg: eval: all '*To' addrs: info<at>beta.cz petr<at>alfa.cz

Vubec nerozumim, odkud se bere v adrese info<at>beta.cz...

[Aktualizováno: Čt, 18 říjen 2012 11:57]

•  
kurtguitarist je nyní offline kurtguitarist

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim vsechny, problem byl na strane domenoveho poskytovatele, kde bylo omylem nastavene preposilani na specifikovanou adresu. Proste MX zaznamy se spravne nepropagovaly a na KMS to jiz prislo preposlane, problem byl tedy jeste pred KMS.

Předchozí téma: Spravovanie zloziek
Další téma: Virtual Appliance - velikost store
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út pro 12 03:52:02 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.99950 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.