Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Množí se Koncepty
  •  
ozana je nyní offline ozana

Odeslat poštu tomuto uživateli
Nějak se mi množí složky Koncepty u uživatele používajícího KOFF. Co s tím?

[05/Nov/2012 10:32:15] {RENAME_FOLDER} Protocol: HTTP/KOFF, User: novak@atlascon.cz, IP: 192.168.3.65, Old location: ~novak@atlascon.cz/Koncepty, New location: ~novak<at>atlascon.cz/Koncepty18, Items count: 0
[05/Nov/2012 10:59:04] {RENAME_FOLDER} Protocol: HTTP/KOFF, User: novak@atlascon.cz, IP: 192.168.3.65, Old location: ~novak@atlascon.cz/Koncepty, New location: ~novak<at>atlascon.cz/Koncepty19, Items count: 0
[05/Nov/2012 11:29:07] {RENAME_FOLDER} Protocol: HTTP/KOFF, User: novak@atlascon.cz, IP: 192.168.3.65, Old location: ~novak@atlascon.cz/Koncepty, New location: ~novak<at>atlascon.cz/Koncepty20, Items count: 0
[05/Nov/2012 11:39:09] {RENAME_FOLDER} Protocol: HTTP/KOFF, User: novak@atlascon.cz, IP: 192.168.3.65, Old location: ~novak@atlascon.cz/Koncepty, New location: ~novak<at>atlascon.cz/Koncepty21, Items count: 0

Teď jsem si všimnul, že ještě min. u jednoho se to děje také.
[05/Nov/2012 08:21:35] {RENAME_FOLDER} Protocol: HTTP/KOFF, User: vitek@atlascon.cz, IP: 192.168.2.64, Old location: ~vitek@atlascon.cz/Koncepty, New location: ~vitek<at>atlascon.cz/Koncepty11, Items count: 0

•  
sloofa je nyní offline sloofa

Mam stejny problem Sad
Je nejake reseni ???
  •  
tomas je nyní offline tomas

tohleto mi dělalo, když jsem měl nastaveného email klienta v mobilu
  •  

tohle dela v outlook 2010, ver 14.0.6129.500 32bit

[Aktualizováno: Út, 28 květen 2013 10:09]

•  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Tohle dělá KOFF s českým Outlookem, pokud nějaký klient v Connectu vyrábí tvrdošíjně složku "Koncepty".

Složka pro koncepty ve Webmailu a KOFF se jmenuje "Drafts". Pokud nějaký jiný klient vytvoří v Connectu složku "Koncepty", KOFF ji přejmenuje na "Koncepty1", protože v českém Outlooku již složka "Koncepty" existuje (jde o lokalizované jméno složky "Drafts") a není možné mít dvě složky se stejným jménem.
Pokud daný klient na složce "Koncepty" trvá, po přejmenování ji vytvoří znovu a celé se to opakuje.

Máte v zásadě dvě možnosti. Zjistit, co vytváří opakovaně v Connectu složku Koncepty a nastavit to tak, aby to nedělalo. A nebo tyto složky prostě ručně mazat.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  

Co slozky vytvari bych prave rad zjistil, protoze v logu (operations) vidim jen ze se slozka prejmenovala.
Jestli jsem to spravne pochopil, problem je nekde v outlooku, jen ten vidi slozku Koncepty
  •  

Ne, KOFF pouze složku přejmenovává, aby neměl dvě složky Koncepty. Výtváří ji někdo jiný. Zkusil bych se podívat na logování IMAPu.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  

Jine logy nez co nabizi admin.konzole jsem na serveru nenasel.
Zkousel jsem pouzivat jen webmail a vse je v poradku, zadne slozky se nevytvari. Ve chvili kdy spustim outlook, zacnou se slozky vytvaret.
  •  

Jiné logy opravdu nejsou potřeba. Logování IMAP serveru zapnete v nastavení logování debug logu.
Nezaručuji, že složky vytváří nějaký IMAP klient, ale je to nejpravděpodobnější, proto doporučuji začít IMAPem.

Jinak operations log vytváření složek neloguje, pouze mazání a přesun.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  

tak v logu (navic jen v http) se objevilo ve chvili kdy se vytvoril adresar toto:
[28/May/2013 15:47:31][8034] {https} SEARCH request for URI /koff/xxx<at>xxx.cz/__keriomapi__STORE/
[28/May/2013 15:47:31][8034] {https} SEARCH request for URI /koff/xxx<at>xxx.cz/__keriomapi__STORE/
[28/May/2013 15:47:31][8034] {https} PROPPATCH request for URI /koff/xxx<at> xxx.cz/d4d436ed-6012-4bc2-ab49-d7d3cefb6d0a/?FolderVersion=1 &FolderName=Koncepty4

Předchozí téma: přeposílání odeslané pošty
Další téma: Migrace z WINdows na UBUNTU 12.04
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 19:35:15 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00452 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.