Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Aktualizace z Kerio Mail server 6.6.2.
  •  
ruzickaei je nyní offline ruzickaei

Příspěvky: 17
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

máme ve firmě Kerio Mail Server 6.6.2 se 4 roky propadlou licencí a chtěli bychom aktualizovat na současnou verzi 7.4.3 a licencovat ji, samozřejmě se zachováním všech nastavení a schránek uživatelů. Prosím o informaci zda je toto správný postup:

1.) Konfigurace - Archivace a zálohování - Plná záloha - vybrat adresář pro zálohu - spustit
2.) Nainstalovat verzi 6.7.3 patch 1 a až poté 7.4.3?

A co mám udělat poté, až instalace proběhne pro import nastavení a schránek? Je potřeba před instalací zálohovat celý adresář (v mém případě disk) MAIL?

Děkuji za informace nebo odkázání na návod
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano, postup je správný. Pokud nepoužíváte Kerio Outlook Connector klienty, můžete nainstalovat rovnou verzi 7.4.3. Vše se aktualizuje samo.
V případě, že Kerio Outlook Connector klienty máte, bude třeba nainstalovat Kerio Updater Service na klientské počítače, aby se klienti sami aktualizovali. Možná jednodušší cesta bude Kerio Outlook Connector odebrat a znovu nainstalovat novou verzi (pod admin právy).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Windows Phone 8
Další téma: Prosba o radu: Chybové hlášky KMS
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 17 19:26:19 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 5.79154 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.