Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » pošta
  •  
mgoj007 je nyní offline mgoj007

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
potřeboval bych poradit Sad .Nevím proč, ale naše společnost přijímá maily nebo spíše SPAMY z naší vlastní sítě od lidí kteří už ve společnosti nepracují nebo od lidí kteří ve společnosti pracují, ale mail neodeslali. Je nějaká možnost tomu zabránit?
Děkuji za radu
Martin
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nastavte si Caller-ID a SPF zaznamy pro svoji emailovou domenu a zapnete kontrolu na vasem serveru. Muzete hledat v tomto foru, nekolikrat se to zde jiz resilo.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
mgoj007 je nyní offline mgoj007

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nastavený to máme. Caller ID a spf jsou zaplé. Akce pro negativní výsledek je blokovat zprávu a v dalších nastaveních máme nekontrolovat SPF aCaller ID pro naši doménu.

Tak uvidíme zda to pomůže
  •  
L@DIK je nyní offline L@DIK

Příspěvky: 443
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud jste si Caller ID a SPF nastavili kvůli spamům z vlastní domény a pak si to pro vlastní doménu vypnete, pak v tom nevidím žádnou logiku.
  •  
mgoj007 je nyní offline mgoj007

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
chybička se vloudila Smile
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 05:19:03 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.79274 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.