Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kalendář import do Google Kalendáře
  •  
Tomaaas je nyní offline Tomaaas

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, mám problém s importem složky kalendáře z Kerio Connect do Google Calendar. V Google Kalendáři se snažím vložit kalendář pomocí "Přidat pomocí adresy URL" a v Keriu si ve složce najdu odkaz ve formátu "http://doména/ical/public/Obchodn%C3%AD", při importu mi Google vypíše hlášku "Adresu URL nebylo možné načíst.". Práva na složku mám pro anonymní uživatele nastavena na čtení. Nevíte, kde může být problém? Děkuji za odpověď.

[Aktualizováno: Út, 04 prosinec 2012 20:38]

  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
A v prohlizeci se ten soubor stahne? Muzete zkusit na konec pridat .ics. A mejte take na pameti, ze Google ma spostu omezeni, napr. na velikost importovaeho kalendare.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Tomaaas je nyní offline Tomaaas

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Tak koukám, že mimo firemní síť se to v prohlížeči nestáhne.
Předchozí téma: Webmail - logo v patičce html mailu
Další téma: Diakritika
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po srp 20 06:54:28 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.01387 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.