Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Časové omezení přístupu na internet
  •  
Fajkus je nyní offline Fajkus

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Existuje v Kerio Control nějaká možnost časového omezení přístupu na internet? Nemyslím časové intervaly, kdy se definuje časové období od do. Jde o to, že když se přihlásím v jakýkoli okamžik, tak mám přístup do internetu např. max. hodinu a pak mě to odpojí.
  •  
Milan Vytlačil (Kerio)

Příspěvky: 15
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den,

bohuzel tato funkce neni v Kerio Control k dispozici. Doporucuji Vam pouzit tlacitko "Navrh na vylepseni" v administracnim rozhrani Kerio Control a navrhnout toto chovani jako novou funkci Kerio Control.

--
Milan Vytlačil
2nd level Technical Support Engineer
Kerio Technologies
Anglické nábřeží 1/2434, 301 49 Plzeň
tel. 377 338 902, fax 377 338 921
Connect. Communicate. Collaborate. Securely.
Předchozí téma: Pristup k instalackam starsich verzii
Další téma: Kontrola jpeg
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 05:29:29 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.84967 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.