Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kerio webmail -chybyyyy (nedorobok)
  •  
lkac je nyní offline lkac

Odeslat poštu tomuto uživateli
Podstatne a vazne chyby, nielen v novom rozhrani, ale i v starom sa objavili chyby.
Tato verzia noveho klienta sa podla mna nemala vobec objavit v produkcii. Bohuzial som nemal
cas na betatesty (moja chyba, ale kto pred koncom roka ma ?), takze som to u jedneho zakaznika pustil do ostrej prevadzky - no hroza ! Nedorobok.

Narychlo:
-nejde pridat adresu odosielatela do kontaktov cez pravy klik
-nejde zoradovat spravy podla inych kriterii ako cas (velmi nutne ! )
-chyba zobrazenie, alebo volba zobrazenia podla dalsich atributov mailov v prehlade, ako
napr. velkost, podla odosielatela a pod.
-ked je v maili v zozname prijemcov viac adries, mail sa vobec nezobrazi !!!!!!! (pri rozosielani upozornenia pre celu firmu je mail v Kerio Klientovi prazdny, v starom webmaili je to normalne citatelne) !!!
-v starom klientovi nejde zobrazit adresar inac ako stitky (naco je tam potom ta volba ? )

Kedze vacsina userov pouziva vo firme webove rozhranie, prechadzaju kvoli nedorobkom na stare rozhranie. Nespokojnost. A to je tam cca 150 userov !

A to este ked sa (uz neviem pri ktorej operacii) v ponukne okno s dvoma tlacitkami so zhodnym textom "Zrusit" "Zrusit" - to je este len lahodka. Akoby z redmontu vystrihnuta.

Fonet s.r.o.
  •  
choze je nyní offline choze

Odeslat poštu tomuto uživateli
Souhlasim

Nova verze mela byt dana k uzivani jen s funkcemi, ktere mela stara verze a pak pridavat nove funkce.
Radek s hlavickami sloupcu v poste, podle kterych se da tridit a vyhledavat v nove verzi MUSI byt, jinak se kazdy vrati ke stare verzi.
Take by tam mela byt moznost ulozeni spravy do mht nebo jineho formatu.
Předchozí téma: Filtr SPAMU_zakázaní odesílatelé
Další téma: Synchronizace pod Win8pro64 mezi outlook 2010 a KOFF v.8 i poslední verze 7
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 19 05:38:57 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00333 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.