Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Synchronizace pod Win8pro64 mezi outlook 2010 a KOFF v.8 i poslední verze 7
  •  
beerry je nyní offline beerry

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nemáte tu někdo problém se synchronizací mezi outlookem 2010 a KOFF v.8 pod Windows 8 (v AD doméně)?
Chová se to všechno celkem divně kdy se někdy nezobrazují nově příchozí maily a většinou se při práci ze stávajícími (mazání, přesun) "nepropíše" tato operace do keria? Resp. propíše až při vypnutí a znovu zapnutí outlooku...
Totéž mi to začalo dělat před přechodem na kerio Connect v8 v poslední verzi 7.
Byl tu topic kde se to někomu dělo taky a řešil to nastavením firewallu ale ten mám nyní vypnutý a PC jede momentálně bez AV. Stejný účet na stejném HW ale pod Win7Pro64 fungoval zcela korektně.

Podotýkám, že jsem narozdíl od některých kolegů zde neměl nikdy problémy se synchronizací ani velkých (cca4-5GB) emailových schránek přes KOFF a to ani při použití přes VPN (Vista, Win 7) - tím myslím ani rychlostních problémů.

dík MB

[Aktualizováno: Po, 17 prosinec 2012 14:41]

Předchozí téma: Kerio webmail -chybyyyy
Další téma: Pořízení Keri Connect
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Pá čec 20 12:49:46 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87633 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.