Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » PERMIT ICMP packet (blokace ICMP packetu z LAN do VPN mezi KERIO)
  •  
lukazzz je nyní offline lukazzz

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den.

Tento týden jsem si do svého Kerio FW přidal další VPN KERIO propoj. Komunikace mého FW a druhé VPN sítě je bez problémů. Problém nastal ve chvíli kdy chci ze své vnitřní sítě použít příkaz PING přes FW, VPN na server jinde. Divné je, že používám stejné pravidlo, jako u ostatních vytvořených VPN připjení (mám celkem 3). U dvou mi ping skrz VPN funguje bez problému a u této třetí nikoliv. Vyčlenil jsem tedy samostatné pravidlo s logováním a zde je výsledek :

[22/Dec/2012 19:24:39] PERMIT "test" packet from LAN, proto:ICMP, len:60, 10.100.0.50 -> 192.168.4.7, type:8 code:0

[22/Dec/2012 19:24:39] PERMIT "test" packet to VPN xxx, proto:ICMP, len:60, 10.100.0.50 -> 192.168.4.7, type:8 code:0

pravidlo test povoluje veškerou komuniakci z LAN sítě, ve které je můj NTB připojený přes WIFI AP (nastavené pouze jako AP) s IP 10.100.0.50 směrem do VPN xxx

Divné je, že komunikace z FW 10.100.0.1 na 192.168.4.7 jde bez problému :-/

Děkuji moc.
  •  
lukazzz je nyní offline lukazzz

Odeslat poštu tomuto uživateli
Tak problém vyřešen.

Na druhé straně nebyla v kerio v dané VPN převzata routovací tabulka.

Pěkný večer.
Předchozí téma: KC 7.3.3 chybí v SW archivu
Další téma: Pristup k instalackam starsich verzii
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne zář 24 14:03:36 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00385 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.