Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Chybný import datumů narození u kontaktů do Androida
  •  
Martin Fejks je nyní offline Martin Fejks

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

Importuji seznam kontaktů do Androidu z Keria přes Activesync do mobilu (HTC Desire HD). U kontaktů, které mají zadán datum narození se tento datum v telefonu zobrazí o den později. Je to nepříjemná záležitost.
Vzhledem k tomu, že jsem teď přes víkend zkusil 4 různé ROM androidů s různými verzemi nadstaveb (android 3.2.5, 4.0.4, 4.1.1, 4.1.2) a všude se to zobrazuje stejně špatně, tak by mě zajímalo, jestli nemůže být chyba i na druhé straně (kerio).

Nestala se vám někomu podobná chyba?
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Originální HTC firmware by měl v pořádku datum synchronizovat s Kerio Connect 7.4.0 an vyšší. U některých Android telefonů (např. Xperia P) je ovšem chyba v klientovi, který se nechová správně a čas posouvá.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Externí antivirus VM Appliance
Další téma: změna z old webmail klienta na new
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:23:39 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.01949 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.