Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Podmínka při posílání hromadného emailu
  •  
Apostol je nyní offline Apostol

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda-li je možné na serveru nastavit podmínku v přeposílání v případě, když email přijde z určitého emailu. Pro lepší pochopení, vysvětlím na konkrétním příkladě.
Vedoucímu pobočky jsou přeposílány emaily určitých lidí z důvodu kontroly. Dále je vytvořen email, ze kterého jsou přeposílány zprávy na emaily všem zaměstancům. Nepoužívá se často, jen v případě určitých situacích, o kterých je nutné informovat všechny. Zde dochází k problému, jelikož vedoucímu pobočky tento email dojde několikrát, jednou přímo pro něho, a pak tolikrát od kolika změstnanců je mu přeposíláno. Proto by bylo dobré, že pokud se na tento rezesílací email posílá, nepřeposílalo se dál. Musím však upozornit, že uživatelé nepoužívají webového rozhraní, ale externí programy. Je možné docílit toho stavu? Děkuju.
Předchozí téma: Synchronizace úkolů s telefonem HTC
Další téma: KOFF and elektronický podpis S/MIME
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:27:00 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.98562 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.