Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » rychlost KOC OFF
  •  
voodoo je nyní offline voodoo

Příspěvky: 34
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim,

mame Kerio Connect s cca. 1100 schrankami. KOC jsme dosud vyuzivali jen vyjimecne, ale s rostouci nutnosti synchronizace s mobilnimi zarizenimi je zaciname instalovat uzivatelum. Pozoruji ovsem hodne zpomalenou praci outlooku ( v porovnani s POP3), pokud je KOC nainstalovan. Mate nekdo podobne zkusenosti nebo napad, jak to resit? Pozoruji, ze rychlost je stejna, at uz uzivatel ma schranku o velikosti 100MB a nebo 10GB.
Vse na Win 7 x64, Outlook 2007 a KOC x64.

Dale mam otazku, ale to je asi veci MS. Jak resite to, kdyz uzivatel dostane nove PC a ma plnou kopii dorucene posty na serveru. Pokud ucet znovu pridam, tak se vsechna posta ze serveru stahne znovu jako neprectena. Tim padem jsou zpravy duplicitni.

Diky
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
Místo KOC bych použil KOFF. Ale nejsem si jisty, jak moc si pomuzete.
IMHO bych pro vase mnozstvi uzivatelu poridil Exchange. S rychlosti klientu problem nebude.

Ten problem s oznacenim posty jako neprectene je s tim POP3 nebo KOC?
  •  
voodoo je nyní offline voodoo

Příspěvky: 34
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ten problem ohledne stazeni neprectenych duplicit je jen na POP3. Ja si nejsem jisty, ale myslim, ze outlook 2010 to uz nedela.

Jinak pouzivam KOCoffline. Jen dopleneni k memu predchozimu dotazu...
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
Tak u POP3 se neni cemu divit.
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Predpokladam, ze mate na mysli Outlook 2010 (pokud pouzivate 64bitovou verzi).

Zkontrolujte si, zda nemate zapnute zobrazeni podle konverzace - ackoli pro mensi slozky neni zpomaleni vyrazne, rychle se zhorsuje s poctem zprav ve slozce. Celkova velikost schranky zde opravdu nema vliv.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
Roman KVAPIL je nyní offline Roman KVAPIL

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Problém KOF se řeší několik let. Uživatel, který má 20.0000 zpráv s Outlookem a KOF stále čeká. Vždycky použiju postup: promazat nepotřebné maily, smazat lokální soubory v uživatelském profilu a nechat obnovit synchronizaci. Něco se během let zlepšilo optimalizací konektoru (rozdělení do víc souborů s replikou v uživatelském profilu, když byl soubor větší než cca 4 GB docházelo k neúměrnému zatížení počítače, nyní je souborů víc). U uživatelů, kteří potřebují mít tisíce aktivních mailů se to řešilo hrubou silou-vyměnil se počítač. Řešení Exchange+Outlook si s tímto rozhodně poradí lépe, rovněž se tvoří replika v uživatelském profilu, ale zatížení PC není tak velké. U uživatelů, kteří měli už třeba 50.000 mailů bylo potřeba nasadit archivační řešení (např. MailStore) a maily v uložišti Keria se zaarchivovaly.
Jediná šance je nasadit 64-bit řešení s dostatkem RAM na PC, pak to asi bude lepší.
  •  
milosb je nyní offline milosb

Příspěvky: 45
Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám v Inboxu 76 tisíc zpráv, i5, SSD, Outlook x64 a 8GB RAM. V zásadě se s tím s jistou dávkou trpělivosti dá nějak žít. Do rychlosti Outlook + Exchange to má ovšem hodně daleko.
Předchozí téma: Podpora IPv6
Další téma: Vydán Kerio Connect 8.0.0
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 02:42:58 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.96649 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.