Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » propojení do další VPN
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

prosím o radu jak nastavit Kerio Control, aby laptopy připojené pomocí VPN klientů se dostali i do "další VPN sítě", která je s LAN propojena pomocí Cisco ASA hardwarového routeru. Na laptopech je nastaveno permanentní routování, pokud jsou připojeny, do LAN, tak se do "další VPN sítě" dostanou bez problémů, pokud jsou však připojeni vzdáleně, tak nikoliv. Lze nějak nastavit stejné routování pro VPN síť?

[Aktualizováno: Út, 05 únor 2013 10:10]

  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano. V nastaveni VPN serveru jdou pridat custom routy ktere se posilaji VPN klientum - http://manuals.kerio.com/control/adminguide/cz/sect-vpnserve r.html

A samozrejme "dalsi VPN sit" musi mit naopak definovanou routu pro vase VPN klienty.
Předchozí téma: Dotaz - aktualizace z WinRoute Firewall 6.5.0.
Další téma: Kerio VPN klient pro Android
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 17 19:30:55 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.02263 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.