Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Externí antivirus VM Appliance
  •  
Tomaaas je nyní offline Tomaaas

Odeslat poštu tomuto uživateli
V minulých dnech jsem přešel na Kerio Virtual Appliance ze Win 2003 Serveru. Mám jeden problém a to s externím antivirem, díky tou, že na Linuxu už není, tak mi Kerio hází tento error:
AntivirusModule.cpp: Server: external plugin failed to start Unable to load library /opt/kerio/mailserver/plugins/avirs/avir_nod.so, error: Unable to load AV plug-in /opt/kerio/mailserver/plugins/avirs/avir_nod.so. (/opt/kerio/mailserver/plugins/avirs/avir_nod.so: cannot open shared object file: No such file or directory)
AntivirusModule.cpp: Restarting of avir_nod plugin has failed, next try is planned after 300 seconds.

Jak tento problém vyřešit? Předpokládám, že stačí přepsat něco v souboru mailserver.cfg. Zkoušel jsem tam změnit místo "avir_nod" hodnotu na "0", ale to nepomohlo. Díky za odpověď.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Odeslat poštu tomuto uživateli
Řetězec avir_nod z konfiguračního souboru vymažte (až zbyde pouze ><). Nezapomeňte ovšem předtím zastavit Kerio Connect.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Problem s platnosti certifikatu.
Další téma: Chybný import datumů narození u kontaktů do Androida
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 02:21:18 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00388 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.