Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Inspekční moduly - omezují rychlost
  •  
phons je nyní offline phons

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
když mám zapnuté inspekční moduly, tak Kerio FW výrazně zhorší prostupnost linky.

Od poskytovatele máme připojení 20Mbit up/down.
Při zapnutém inspekčním modulu stíhá download, ale u uploadu dosahuji cca 8Mbit; ping 220 ms.
Pokud inspekční modul vypnu tak ping je 15 ms a u uploadu dosahuji poskytovaných 20 Mbit.

Průšvih je, že když vypnu inspekční moduly, tak např. nemohu využívat aktivní FTP spojení, nejsou fitrovány stránky atd.

Je nějaké řešení ?

Při zapnutém inspekčním modulu lehce vyskočí vytížení CPU, ale procesor stíhá (Pentium 4 2,8 GHz).
Verze Kerio FW je: 6.7.1
RAM 512 MB

•  
ozana je nyní offline ozana

trochu málo RAM, ne?
  •  
phons je nyní offline phons

Nač víc paměti?
Mě nypřipadá, že by měl FW nedostatek paměti viz příloha

•  

Asi záleží i na počtu uživatelů, ale pro mých 100 by to bylo určitě málo. Ale já už KWF na Windows neprovozuju.

Nasadil jsem Kerio Control Box a stíhá to i 30Mbps. A papá to necelý 1GB RAM. Windows je brzda.

•  
Hans99 je nyní offline Hans99

Mohu-li se zepatat jak jste s ControlBoxem spokojen? Verze pro Windows už nadále končí a tak uvažuji právě o pořízení Controlboxů (jeden na centrálu a jeden na pobočku).
  •  

Když pominu to, že první dodaný kus byl mechanicky poškozen a druhý musel být po konfiguraci resetován do výchozího stavu a znovu nakonfigurován, což se Vám asi nestane, tak jsem 100% spokojen.

Na pobočkách jsem nechal Kerio na Windows, pro těch 20 resp. 30 lidí to stačí. Ale časem asi i tam dám Box.

Předchozí téma: Kerio VPN klient pro Android
Další téma: Kerio Control na Small Business Server 2011?
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po říj 23 09:56:35 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00442 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.