Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Skupiny - emailová adresa
  •  
Apostol je nyní offline Apostol

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

budu mít možná triviální otázku, tak se nezlobte, ani z manuálu jsem to přesně nepochopil.

Záložka "E-mailová adresa" ve skupině v administrátorském rozhraní kerio connect slouží přesně k čemu? Další záložka "Uživatelé" je jasná, vložím uživatele, kterým se rozešle email poslaný na skupinu. Slouží záložka "E-mailová adresa" pro přidání adresy mimo firemní doménu, třeba na centrum, seznam? Nebo email v této záložce představuje alias pro tuto skupinu? Mohu tam vložit veřejnou složku, takže se email přepošle příslušným uživatelům a i do veřjné složky? (Veřejná složka nelze vložit do záložky "Uživatelé").
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Skupina slouží k seskupení uživatelů, např. z důvodu snazšího přidělování práv nebo sdílení složek. Pokud chcete na skupinu posílat i emaily, je třeba skupině přiřadit emailovou adresu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Apostol je nyní offline Apostol

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Omlouvám se, ale popravdě to vůbec nezodpovědělo ani jednu z položených otázek.
  •  
gordon

Příspěvky: 42
Odeslat poštu tomuto uživateli
p. Dobrý to podla mna vysvetlil jasne a vystizne.

zalozka "E-mailová adresa" sluzi na nastavenie e-mailovej adresy tej danej skupiny. napr. mam skupinu marketing a pre nu adresu marketing<at>domena.sk (po Vasom teda "email v této záložce představuje alias pro tuto skupinu").
  •  
Apostol je nyní offline Apostol

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Děkuju. Je to srozumitelnější.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 05:29:38 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.76770 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.