Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » IPsec v 8.0.0RC1
  •  
Viki je nyní offline Viki

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim vsechny,
tak jsem se dal do testu nove bety kvuli IPsecu...
1) Androidi telefon proti tomu chodi perfektne
2) Mam funkcni tunel mezi ZyXel Zywall USG 100 a USG20 (sifrovani faze 1 i 2 je mezi podporovanyma na Controlu),
tak jsem chtel USG20 vyradit a pouzit Control.
Nastavil jsem v novem tunelu IP, Preshared klic, vsechno OK, ale pak je tam kolonka vzdalene ID (povinna) a vubec nevim, co si pod tim mam predstavitt abych tam neco napsal. Kdyz tam napisu cokoliv, co me napada, tak pri pripojovani dostanu chybu ID neodpovida...
A kolonka lokalni ID nejde menit, je natvrdo "firewall" jen pri pouziti certifikatu se zmeni. Rucne ale prepsat nejde.
Nevim o tom, ze by ZyWall pozadoval nejake ID, tak prosim o radu
3) POZOR pri downgradu zpet na 7.4.1 se prepisou vsechny certifikaty, tak ze prestanou chodit puvodni Kerio tunely a VPN klienti a je treba ze zalohy importovat bud nastaveni, nebo alespon certifikaty.

Uz jsem prisel na to, co to po me chce, nicmene jelikoz nemam prava na administraci USG 100, tak jsem potreboval zmenit implicitne nastavene Local ID na neco jineho, nez je prave onen vychozi "firewall", nebo "control" podle toho, jak se kerio jmenuje, a to se mi povedlo pouze pres export konfigurace a editaci winroute.cfg ... :-/

Tot zatim moje poznatky Smile
Vitek

[Aktualizováno: Po, 25 únor 2013 16:20]

Předchozí téma: Podpora IPSec
Další téma: DNS server - je nutné otevírat příchozí port?
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po říj 23 09:52:59 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00400 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.