Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Konference - zakaz doruceni odpovedi moderatorum
  •  
voodoo je nyní offline voodoo

Příspěvky: 34
Odeslat poštu tomuto uživateli
DD,

v konferenci, ve ktere mam vice nez 600 clenu se na jednou za cas stane to, ze jeden z clenu na doruceny email odpovi. Tim padem vsem moderatorum je dorucena zprava o tom, ze se pokousel tento clen email odeslat do skupiny a nema na to opravneni.
Jde toto nejak blokovat?

[Aktualizováno: Po, 25 únor 2013 13:55]

  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Můžete uvést příklad takové zprávy? Server doručuje moderátorům pouze požadavek na schválení, pokud je to nastaveno v mailing listu. Takže stačí odnastavit schvalování emailů od členů konference a zakázat to.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Licencování 2 firem
Další téma: Kerio connect 8.0.1 debug log - dekodovaní zpráv
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:16:38 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92892 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.