Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Sdílený kalendář vers outlook
  •  
mipeba je nyní offline mipeba

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Na keriu vytvořen jeden "uživatel" a jeho kalendář je sdílen. Oprávnění ostatním nastavena. V Thunderbirdu funguje perfektně, všichni vidí a někteří i zapisují. Totéž chci i pro uživatele s Outlookem, tuším že je nutný konektor, který mám nainstalovaný. Ale co a jak dál? Obsah kalendáře vidím, ale když do něj zapíšu, tak se to nepřenese na server.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano, je třeba používat Kerio Outlook Connector a kalendář druhého uživatele připojit jako další mailbox. Viz http://manuals.kerio.com/kmsug/en/sect-koffolders.html#sect- koffolshared

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Zakázat možnost nastavení emailu
Další téma: Kerio connect 8 a dekodovaní zpráv pro iphone a mac
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 17 19:24:27 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.30329 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.