Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Problém s přístupem k poště (IMAP i Webmail)
  •  
PavCim je nyní offline PavCim

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám problém s přístupem k poště u jednoho uživatele. Používáme Kerio Connect (7.3.1 patch 2) pro 50 uživatelů (autentifikace MS AD). Všichni uživatelé přistupují k poště přes IMAP nebo webmail.

Dnes se mi u jednoho uživatele objevil problém s přístupem k poště. Při připojení přes webmail (IE, FF, Chrome) se stále zobrazuje přihlašovací dialog, ale nic dalšího se nezobrazí a stránka s webmailem se stále načítá. Dokonce neskončí ani na timeout.

Díval jsem se do debug logu a tam je info, že se uživatel normálně k mail serveru autentifikoval, ale to je vše. Pošta se mu nezobrazí, a to ani přes mailového klienta, ani při využití IMAP.

Zkoušel jsem restart Kerio Connect, který pomohl pouze na chvíli, ale pak se problém objevil znovu. Zajímavé je, že se to týká pouze jednoho jediného uživatele z 50.

Děkuji.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Odeslat poštu tomuto uživateli
Podivejte se do seznamu otevrenych slozek v administraci. Je mozne, ze nekterou slozku v mailboxu drzi jiny klient (a napr. stahuje velky email s prilohou).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: uplne smazani zprav (v pripade zapnute volny "uchovavat smazane polozky pod dobu"
Další téma: EL: podpis
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 07:52:13 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00360 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.