Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Apple zařízení a VPN na Kerio Control 8
  •  
marast je nyní offline marast

Příspěvky: 5
Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám následující problém. Nastavil jsem VPN přístup v Kerio Control 8, na noteboocích s Windows 7 i 8 všechno funguje tak jak má, ale nastává problém při připojení přes Apple zařízení (Iphone 4S a iPAD2). K VPN se bez problému připojím vše se tváří, že funguje, do vnitřní sítě se dostanu, jen nefunguje internet. Nemůžu přijít na to proč to přes notebook funguje a přes Apple zařízení ne. Nikde jsem nic speciálního nenastavoval a nezadával jsem ani žádné nové komunikační pravidlo... Nemáte někdo nějaký nápad?
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
A mate tam pravidlo
Zdroj: klienti VPN
Cil: Internet
Akce: Povolit + NAT

?
  •  
marast je nyní offline marast

Příspěvky: 5
Odeslat poštu tomuto uživateli
Děkuji za nakopnutí už mi to funguje tak jak má. Je to v pořádku, tohle pravidlo jsem tam sice měl, ale chyběl mi u něho NAT Smile
Předchozí téma: webinář
Další téma: Vydán Kerio Control 7.2.0!
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:01:59 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.85815 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.