Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » scrooling v Kerio Connect clientu na Android tabletu
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám problém se scrollováním na tabletu v novém webmailu. V pravém okně není s posuvem delšího emailu problém, ale v prostředním nějak nemůžu přijít na to, jak posouvat v seznamu emailů, viz http://youtu.be/F1cjlWSXAVM a ani mi nejde prsty chytit posuvník, který je možná příliš tenký viz [img]http://jpeg.cz/images/2013/03/20/q6WDI.png[/img]
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Na optimalizaci pro různé tabletové prohlížeče neustále pracujeme a snažíme se to s každou verzí zlepšit. Momentálně nemusí být podpora tabletů 100%.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
Já to chápu. Spíš jsem chtěl potvrzení, že nedělám něco špatně.)
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 20:46:39 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.76315 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.