Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Podpora Windows
  •  
choze je nyní offline choze

Příspěvky: 10
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den

1.Jak dlouho bude jeste mozne nasadit "Kerio Connect" na Windows server, abych se nedostal do stejne situace jako s "Kerio Controlem"
2. Budete i do budoucna dodavat obe vase reseni v CZ jazyce, i kdyz manuly atd v CZ jste jiz opustily ??
Pokud ano, tak jak dlouho ??


Dekuji
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli

1. Nepočítáme v tomto směru v Connectu s žádnými změnami. Takže tak dlouho, dokud to nové verze Windows budou technicky a licenčně umožňovat.

2. Produkt bude i nadále lokalizován, tak jako dosud. Ke sjednocení (a vlastně omezení české verzze) došlo pouze u dokumentace, která přechází do online podoby v databázi znalostí. Na rozdíl od lokalizací rozhraní produktů, u dokumentace nebyly jiné jazykové verze a dokumentace v češtině byla svým zbůsobem anomálií a znamenala nemalé náklady, pokud se týká aktualizace. Věříme, že snadná dostupnost informací a jejich lepší kvalita v online databázi znalostí bude pro naše zákazníky větším přínosem.
(PS. články jsou psané jednoduchou angličtinou, takže v případě nutnosti je lze online přeložit internetovými překladači).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:04:17 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.79557 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.