Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Filtr v novem webmailu
  •  
Honzax je nyní offline Honzax

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Mam problem s novym webmailem. Vytvarime si vlastni automaticke odpovedi, protoze "mimo kancelar" neni moc pouzitelne (odesila automatky i na zpravy ktere sly na skupiny a podobne).
V puvodnim webmailu to problem nebyl, slo vytvorit vlastni pravidlo, ale v novem je nesmyslne omezeni na 128 znaku zpravy, coz je nepouzitelne. Zatim resime prepnutim do puvodniho webmailu, kde tohle stale funguje, ale jeho pritomnost je hadam jen docasna. Nemate s tim nekdo napad, jak tohle obejit? Tech par znaku je pro jakoukoliv normalni automatickou opdoved k nicemu...
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Děkujeme za informaci, podíváme se na to.

Verze Connect 8.0 už neposílá automatickou odpověď, pokud je příjemce e-mailu pouze členem skupiny uživatelů (která je adresátem emailu) a ne přímo jejím příjemcem.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:05:28 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.80161 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.