Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KC 7.4.3 build 7813, Office 2013 (Bude fungovat KOFF na Office 2013 se starší verzií keria?)
  •  
DaemonCZE je nyní offline DaemonCZE

Příspěvky: 12
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
máme nasazený Kerio Connect na Linuxu (Debian) ve verzi 7.4.3 build 7813. Rádi bychom přešli na Office 2013, ale v blízké době neuvažujeme o přechodu na novou verzi Kerio Connect. V současné době máme KC provázané s externím antivirem a integrovaný Sophos nám vůbec nevyhovuje.

Otázka tedy zní, zda je možné používat současnou instalaci KC (7.4.3 build 7813) s novou verzí Office 2013.

Děkuji za informaci.
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud používáte Kerio Outlook Connector, tak bohužel pro běh s Outlookem 2013 je zapotřebí minimálně verze 8.0.0

Pokud by to pro Vás bylo kritické, mělo by být možné provozovat Connect 7.4.3 s KOFFem 8.0.X. Nejedná se o testovaný scénář, takže Vám nemohu zaručit, že se neobjeví nějaký problém, nicméně tyto dvě verze produktu by měly být schopné spolu komunikovat.

Pokud je jediným důvodem, proč nechcete přejít na novou verzi Connectu, použití externího antiviru, pak se obáváte zbytečně. Pokud externí antivirus již používáte, zachová se Vám tato možnosti i po upgradu na Connect 8.0, pouze nebudete mít možnost ho změnit.
V blížící se verzi 8.1 pak bude možné používat vlastní antivirové pluginy, pokud mají odpovídající rozhraní. Vzhledem k tomu, že beta verze 8.1.0 již byla zveřejněna, můžete ji vyzkoušet, zda budete mít se svým antivirem nějaké problémy.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
DaemonCZE je nyní offline DaemonCZE

Příspěvky: 12
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
velmi Vám děkuji za důležité informace. Zkusil jsem rozběhnout novou verzi Outlooku (2013) s novým Outlook konektorem a funguje. Během práce jsem nenarazil na žádný problém. Dokonce chyby, které se objevovaly na staré verzi, se nyní již neobjevují.

Používáme linuxový ClamAV antivirus. Otázkou je do jaké míry bude komunita schopna vytvořit plugin k tomuto antiviru dle Kerio API. Nebo jsou pluginy dodávané přímo Keriem? Asi nebude problém nasadit třeba Eset, nicméně s ClamAV jsme byli doposud spokojeni.

Děkuji,
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 05:48:10 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.75899 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.