Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » SMTP v Thunderbirdu (nefunguje vzdálené připojení k SMTP)
  •  
beside je nyní offline beside

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kdysi jsem používal jako klienta Thunderbird. Když jsem se k němu nyní chtěl vrátit, nefunguje mi vytvoření účtu. Problém je pravděpodobně s autentizací na SMTP serveru Keria. Připojuji se vzdáleně mimo doménu. Na serveru běží služby SMTP, Secure SMTP a Secure IMAP.
V nastavení SMTP serveru je zaškrtnuta volba "Uživatelé ověření na serveru" mohou odesílat poštu mimo lokální doménu.
Netuší někdo kde je chyba?
  •  
ozana je nyní offline ozana

Příspěvky: 713
Odeslat poštu tomuto uživateli
když to zlobí, tak zapnu SSL a port dám 465
  •  
beside je nyní offline beside

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
Obojí mám ručně zapnuté, ale nejde to (viz. příloha). A v LOGu na serveru ani zmínka o tom, že by se snažil připojit. Když nechám v TB vše na auto, tak se mi v LOGu záznam objeví. Když zkusím připojení na SMTP třeba pomocí NAS Synology, tak je vše OK. Zlobí mě jen TB (zatím). Jde mi o to, jestli se v Keriu něco za poslední cca rok, kdy jsem to nepoužíval, něco nezměnilo.

  • Příloha: KerioTB.PNG
    (Velikost: 37.50KB, Staženo 271 krát)
Předchozí téma: Jiná složka "v MS Outlook 2010
Další téma: LOGIN - vlastni logo a v8.1
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne čen 24 03:42:30 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81989 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.