Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Jiná složka "v MS Outlook 2010
  •  
VasekV je nyní offline VasekV

Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám na vás dotaz, používám Kerio Connect v aktuální verzi 8.0.2.
K tomu přístup přes MS Outlook 2010 a Kerio Connector (také v aktuální verzi).
Mám tam uděláno pět schránek - různé emailové adresy na jedné doméně.
A u dvou emailů (co vím) se mi změnila složka v Outlooku.
Z té hlavní - co je v outlooku hned pod mým jménem se stala "Doručená pošta1" a je prázdná.
A emaily se přestěhovali do běžné složky s názvem s názvem "Doručená pošta" která je dole ve stromu.
A nové emaily chodí do této složky.
Snad jsem to popsal pochopitelně... Kdyžtak je to na obrázcích.
Přes iPhone a Webmail se to tváří v pořádku a po něčem takovém ani stopy.
Jde mi o to jeslti je to chyba Keria nebo Outlooku. A co musím přeinstalovat. Smile
Díky za radu.
Vašek Vrba

•  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Odeslat poštu tomuto uživateli
Chyba bude s největší pravděpodobností u Keria.

Každopádně zkuste vytvořit nový profil v Outlooku připojený ke stejné schránce, zda budou složky pořádku. Pokud ano, můžet buď dále používat ten nový, nebo ve starém profilu smazat lokální data KOFFu.

Pokud nový profil nepomůže, obraťte se na technickou podporu Keria.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
Předchozí téma: kam zmizely manuály?
Další téma: SMTP v Thunderbirdu
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 07:50:38 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00300 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.