Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nefunkcni nazdileni kalendare a kontaktu (Nefunkcni nazdileni kalendare a kontaktu)
  •  
Daubner je nyní offline Daubner

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den,

po nainstalovani verze 8.0.1 se nam stalo ze nekteri uzivatele mají problém stim ze se nedostanou do nazdilenych kalendaru a kontaktu ostatních lidi. Odebrat a pridat uzivatele funguje ale musí se to delat při vypnutym outlooku.

Je nato nejaky lek ?

diky
D.
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nevim o tom, že by se podobný problém objevoval ve verzi 8.0.1, takže Vám bohužel neporadím. Pokud Vám to v předchozí verzi fungovalo, jedná se každopádně o bug v produktu a doporučuji Vám se obrátit na technickou podporu Keria.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 20:46:21 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.83898 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.