Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » přechod z Windows
  •  
Vanek je nyní offline Vanek

Příspěvky: 129
Odeslat poštu tomuto uživateli
Asi jako spoustu ostatních řešíme přechod z Windows na Appliance (případně ControlBox nebo konkurenční řešení). Proto se chci zeptat, jak na Appliance řešíte následující věci:
1. Výpadek napájení s UPS (u Windows přes program dodaný k UPS nastaveno při delším výpadku vypnutí, po obnovení proudu opět zapnutí). Jak toto řešit u Appliance na samostatném PC?
2. Načtení/přístup ke starším logům v případě nastavení rotace a uchování několika starších (u Windows načtení/překopírování souborů z adresáře logů, ale u Appliance nevím, jak se k nim dostat a přes rozhraní jsem také způsob nenašel)
Předchozí téma: Open VPN na jiném stroji než gateway
Další téma: Nová verze appliance 8.0.0.1 DNS
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 17 19:30:45 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.38088 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.