Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Zkušební verze kerio connect
  •  
tomas je nyní offline tomas

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

vždy když nainstaluji zkušební verzi a zaregistruji ji na 30 dnů, po nahrání mailserver.cfg ze starého mailserveru mi kerio vypíše že licence vypršela, nelze toto nějak ošetřit abych mohl zkoušet zároveň další instalaci s mailserver.cfg z druhého serveru který má roční předplatné.

Díky
Tomáš

P.s. mezitím jsem to našel v mailserver.cfg jako install time
Ale pořád mi to neřeší problém, PROČ se mi nezobrazuje po nakopírování původního store vůbec nic a složku nelze otevřít ve webmailu.

create time < install time jooo to bude ono proč to furt nešlo.

[Aktualizováno: Út, 28 květen 2013 16:31]

•  
Miroslav Kroc je nyní offline Miroslav Kroc

Dobrý den,
pokud potřebujete přenést již nainstalovaný produkt na nový stroj je nutné kromě adresáře s uživatelskými daty (store) zkopírovat také licenční soubor. Bez platné licence nebude možné původní store používat.
Pokud při přesunu na nový stroj došlo ke změně operačního systému, je nutné si znovu zaregistrovat licenci a stáhnout si licenční soubor pro nový operační systém.

Osobně bych nedoporučoval současně provozovat dvě instalace kerio connect vzniklé zkopírováním konfigurace protože může docházet ke kolizím např. z důvodu stejných domén na obou strojích.
  •  
tomas je nyní offline tomas

Děkuji, ano bylo to neplatnou licenci, po registraci vše ok.

T
Předchozí téma: Vydán Kerio Connect 8.1.0
Další téma: Kerio connect 8.1.1na Ubuntu 12.04 - zombie process JAVA - defunct a chyby v err logu
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 19 20:50:24 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00375 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.