Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » PROBLÉM - KERIO OUTLOOK CONNECTOR - PROSÍM POMOC (Instalace kerio outlook connector do Outlook 2010)
  •  
ruzickaei je nyní offline ruzickaei

Příspěvky: 17
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

prosím o pomoc. Do firmy jsem zakoupil nový notebook, nainstaloval Win 7 Professional 32 bit a poté Office 2010 pro podnikatele (vše legální a licencované). Poté jsem stgáhnul z webu kerio.cz (zkoušel jsem i kerio.com - výsledek stejný) 32bitotovu verzi Krio Outlook connectoru. Po spuštění outlooku jsem normálně vytvořil profil (vše porběhlo standardně, spojení se serverem ok i identifikace uživatele).

Pak nastalo peklo - při pokračování ve spouštění outlooku jsem upozorněn že je potřeba provést aktualizaci KOC jinak nebudu moci pracovat v režimu online. Po potvrzení se tato aktualizace stáhne, zavře outlook, nainstaluje a aplikuje a po dalším spuštění a naběhnutí outlooku se jakoby dokončuje konfigurace aktualizace KOF a outlook se zavře. Takto je to pořád dokola.

Zkoušel jsem přeinstalovat KOF, přeinstalovat Outlook, změnit postup (nastavení účtu přes ovládací panely- pošta), první dát že nyní nechci aktualizovat a aktualizaci spustit až při dalším spuštění outlooku a pořád to nikam nevede. Občas se ještě dostanu k výsledku, při kterém outlook hlásí při nabíhání chybu s KOFMSP.DLL a zavře se (nicméně ani poi přeinstalaci outlooku a tím pádem i smazání všech profilů a datových souborů se nic nestalo).

Děkuji za radu.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Musíte instalovat stejnou verzi Kerio Outlook Connectoru jako má server. Nejlépe ze stránky Integrations na serveru.
Pokud po nainstalování Kerio Outlook Connectoru ihned vyskočí žádost o upgrade/downgrade, je to neklamná známka toho, že nemáte správnou verzi.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Kerio Connect Webmail Client - potvrzení o přečtení e-mailu
Další téma: Synchronizace s Blackberry Q10
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čen 18 17:38:03 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.88069 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.