Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Přejmenování Kalnedáře
  •  
Wolf je nyní offline Wolf

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den. Mám nasdílených 20 kalendářů a každý se jmenuje Kalendář v jméno1 Kalendář v jméno2 až 20. Což je dost nepřehledné je nějaká možnost jak toto upravit ? Předem děkuji za odpověď. Karel W.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
V Outlooku toto možné není.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
LT je nyní offline LT

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
také jsem to řešil, nejde to u kalendářů, které jsou defaultní (nevím jestli je to přímo Outlookem, nejde to ani přímo na účtu), pokud se přidá další kalendář pod uživatelem, tak ten už přejmenovat lze i jako sdílený.
já jsem řešil sdílení jen pro čtení a tam se mi osvědčilo přidat kalendáře do Outlooku jako "internetové kalendáře" (jiný kalendář).
Nejrychlejší instalace přes webové rozhraní > Integrace s Windows > Přihlásit můj kalendář (pouze pro čtení), nicméně tohle je funkční až od verze Outlook 2007

LT
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 11:05:44 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.85755 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.