Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » informace o kvótě v Outlooku
  •  
permonik je nyní offline permonik

Příspěvky: 41

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je někde v KOC schvaná funkce (nebo se plánuje její přidání), která by mi prozradila informaci velikosti a obsazenosti schránky. Je trochu přihlouplé jen kvůli této informaci chodit na webové rozhraní...

díky
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den

Bohužel tato funkce v Kerio Outlook Connectoru není. Tento požadavek je v našem systému, ale nemohu Vám říci, kdy bude implementován. Můžete přispět ke zvýšení jeho priority tím, že zadáte "Návrh na vylepšení" (nebo přidáte svůj hlas k již existujícímu)

Pavel Dostal
Kerio Technologies
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:34:16 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81965 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.