Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » import konfigurace - Kerio Control softw. appliance
  •  
MiKy je nyní offline MiKy

Příspěvky: 17
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim,
narazili jsme na problém při importu konfigurace. Hlavní i záložní HW je naprosto identický. Používáme aktuální verzi Kerio Control software appliance. Problém spočívá v tom, že při importu konfigurace je potřeba znovu přiřadit rozhraní vytvořené v Keriu (softwarové) k daným fyzickým eth rozhraním. Využíváme i funkci VLAN. Bohužel při importu mohu přiřadit pouze jedno fyzické rozhraní k jednomu rozhraní "softwarovému" To je bohužel problém, protože VLANy jsou vytvářeny vždy z nějakého fyzického rozhraní a mají i jeho MAC adresu. Při importu už ale mohu jedno fyzické rozhraní připojit pouze jednomu softwarovému? Je to bug, je to takhle v pořádku? Protože znovu vytvářet všechna VLAN rozhraní je nepřijatelné!!! Předem díky za jakékoliv info

MK
  •  
Pstroj je nyní offline Pstroj

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Potvrzuji, narazil jsem na to též - po importu konfigurace bylo nutné nastavit všechna rozhraní do jednotlivých VLAN oproti kartám.
Navíc ještě z nějakého důvodu nejedou pravidla tak jak by měla (firewall úplně odstřihne přístup do netu)
Jediné co pomohlo bylo vytvoření pravidel z čista (testováno na 3 pravidlech z 20 ) - možná vazba na původní MAC NIC adaptérů ???

Čili v kostce - v podstatě nejde přenést konfiguraci,ale dělá s ekomplet znovu Sad

Ondra H.
Předchozí téma: DNS limit
Další téma: DHCP server - přidat vlastní parametry
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St čec 18 16:02:45 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.88266 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.