Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Velmi pomalý Kerio Connect Client
  •  
map99 je nyní offline map99

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den.
Od nasazení Kerio Connectoru verze 8 mám problém s jeho novým webmailovým rozhraním. Při spuštění v Internet Exploreru si vezme na delší dobu 100% CPU a začne požírat paměť (řádově stovky MB). Na Windows XP se ještě objeví chyba skriptu ("Skript na této stránce způsobuje zpomalení aplikace ..."), na Windows 7 ne.
Náhledy mailů jsou celkem rychlé, ale pokud je chci otevřít jako samostatné okno, tak to trvá i dvě minuty.

Zkoušel jsem to na různých stanicích, ale minimum byl asi P4 2GHz, 1GB RAM, Windows XP, IE8 ,což by mělo bohatě stačit. Stará verze klienta šlape naprosto skvěle.

Ještě dodám, že asi polovina systémů jsou Windows XP ve virtuálu a jiný prohlížeč než IE není povolený.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Velká část problému půjde za relativně pomalým engine v MS IE 8 a 9 (hlavně Javascript). Nový klient používá mnohem více Javascriptu a Ajaxu než ten původní. V ostatních prohlížečích jsme podobný problém nezaznamenali.
Pokud není možné používat jiný prohlížeč, je zde ještě možnost používat starší verzi WebMailu (lze to nastavit v administraci).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
map99 je nyní offline map99

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Děkuji za odpověď.
Momentálně používají hlavně to starší rozhraní, ale zaslechl jsem, že se uvažuje o tom, že bude do budoucna odříznuto, takže se snažím trochu předcházet událostem, jelikož zákazník ještě nějakou dobu HW a SW upgradovat nebude.
Předchozí téma: Zlucenie domen a uzivatelov
Další téma: Outlook Conector
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 17 19:31:06 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.04251 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.