Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Překročená kvóta - omezení rychlosti (Dotaz na omezení rychlosti v případě překročení kvoty)
  •  
hujik je nyní offline hujik

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

snažil jsem se to nalézt v manuálu, ale konkrétní informaci jsem v patřičné sekci nenašel.

Pakliže uživatel překročí kvotu, tak dle pravidla viz obrázek níže dojde ke snížení rychlosti na úroveň nastavenou v pravidle.
Můj dotaz zní, zda tato omezená rychlost platí pro každého uživatele s překročeným limitem zvlášť (každý tento uživatel si sáhne na maximálně 1Mbit i v případě, že nikdo jiný internet nevyužívá) a nebo je tento limit (v mém případě 1Mbit) pro všechny uživatele s překročenou kvótou dohromady (tzn všichni s překročenou kvótou se dělí o pásmo 1Mbit)? Předem díky za upřesnění.

http://content.screencast.com/users/hujik/folders/Jing/media/3ffdd0d2-e296-49d3-93e6-20db484cd9bd/Quota.png
Předchozí téma: Jak prohlížet rotované logy?
Další téma: Nemožnost aktivovat KC
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:26:53 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.98478 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.