Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Přeposlat/Předat dál
  •  
Tomaaas je nyní offline Tomaaas

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím, mám dotaz na to, zda a jestli vůbec lze v Keriu nastavit toto:

Pošlu email z adresy prvni@firma.cz na adresu preposli@firma.cz a chci, aby se mi z adresy preposli<at>firma.cz jakýkoliv mail přeposlal na další jiné adresy.
Má to ale podmínku, že přeposílaný mail z preposli<at>firma.cz se musí tvářit, jak kdyby odešel z této adresy.

Zatím se mi podařilo nastavit to, že adresa preposli@firma.cz email přepošle, ale výslednému uživateli přijde jakoby z mailu prvni<at>firma.cz

Lze toto nějak nastavit?

Ještě se mi podařilo nastavit, že adresa preposli<at>firma.cz odešle oznámení, které se tváří, tak jak má. Ale tam je zase problém, že v mailu není celý text.

Díky za odpovědi.
Předchozí téma: Migrácia Kerio Connect z Windows server na VMware appliance
Další téma: Vydán Kerio Connect 8.1.2
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po srp 20 06:54:07 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.08830 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.