Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Problém s IP vnitřní LAN
  •  
mada je nyní offline mada

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím všechny,
zjistil jsem následující problém:
Mám Kerio Control poslední verzi v SA nainstalovanou na PC(intel deska, proc, 1 síťovka na desce INTEL LAN, další v PCIe WAN).
Mám nastavenu WAN IP i LAN IP ručně. Pokud k síťovce LAN není připojeno žádné zařízení(stačí i třeba jen switch), tak Kerio ztratí nastavení LAN. V konzoli se objeví, že je možno jej administrovat pouze na WAN IP. Administrace přes VPN klienta nefunguje. VPN klient se sice připojí, ale vnitřní IP adresu to prostě nezná. Jakmile se k síťovce LAN připojí byť jen switch, vše funguje, LAN IP je vidět. Také v konzoli Keria je vidět nastavená LAN IP, pokud z LAN síťovky odpojím kabel, tak LAN IP v konzoli zmizí.

Je to normální chování nebo je to chyba ? Pod windows mi jelo vše bez problémů.
Děkuji za informaci.

Můj cíl je administrovat Kerio pouze přes připojené VPN, i když není žádné aktivní zařízení v LAN.

[Aktualizováno: Út, 27 srpen 2013 10:32]

Předchozí téma: Ako povoliť port 2500 v komunikačných pravidlách
Další téma: IPSEC s PSK mobil a administrace
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 19 20:51:14 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00344 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.