Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nelze vložit příloha ve firefoxu
  •  
baryy je nyní offline baryy

Odeslat poštu tomuto uživateli
Nesetkal jste se někdo s tíém, že ve firefoxu nelze vložit příloha? Zůstane zbrazeno nahrávání a nic se neděje, je jedno jaký soubor přikládám. V ostatních prohlížečích je vše OK.
  •  
vlada je nyní offline vlada

Dnes si mi jeden uživatel také postěžoval a podařilo se mi problém "obklíčit":

Děje se pod "Mozilla Firefox 24.0" pokud v "Kerio Connect client" přikládáte soubor s diakritikou v názvu. Někdy se jen zkomolí diakritika, někdy se "přikládání kousne". Nešel jsem dál, abych testoval, které znaky či jejich kombinace způsobí to či ono.

Ve starém WebMail rozhraní nebo pod starší verzí MF problém není (používám ESR, takže nevím, zda se to děje mezi verzemi 18 a 23, ve verzi 17.0.9 ESR se to neděje).

Ohlášeno (a uznáno) jako bug.

Personální computery fungují jako computery jedině bez personálu
  •  
vlada je nyní offline vlada

Chyba je odstraněna ve verzi 8.2 - viz "Fixed Safari problems with national characters in attachment name" v historii verzí, oddíl "Kerio Connect client".

Personální computery fungují jako computery jedině bez personálu
Předchozí téma: 8.2.0 kmsrecovery error
Další téma: 8.2.0 quota related error messages v Error logu
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne čen 25 19:13:44 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00379 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.