Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Stažení aktualizace
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Odeslat poštu tomuto uživateli
Tak jsem chtěl aktualizovat KMS a narazil jsem na další "vylepšení" a to že najednou nemohu stahnout aktualizaci přímo z webu ale musím vyplnit navíc pitomý formulář, jít do e-mailu, otevřít odkaz který to teprve stahne... Děkuji za přidělání práce Sad Opravdu je to u zákazníků velmi příjemný postup, když se navíc musím připojovat prěs vpn do svého e-mailu kvůli tomu odkazu. No aspoň jim můžu naúčtovat víc hodin když se mi proces aktualizace takto zbytečně prodlužuje... Další hřebíček do rakvičky, prostě pokračuje trend jak maximálně znepříjemnit práci s keriem pro adminy, mne jste tedy změnami za poslední 2 roky znechutili už dost.
Proč proboha nejde stahnout aktualizace přímo alespoň z administrace KMS???? Odkaz tam je tak proč není přímo na aktualizaci, místo toho aby mne hodil na stránku s tím novým bezvy formulářem????
  •  
gordon

cez Softwarový archiv to este ide bez formulara...
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

dík za tip, nenapadlo mne že v archivu je i aktuální verze Smile Dokonce tam jde stahnout i 64bit verze kterou se mi přes formulář a odkaz z mejlu stahnout neporařilo, tam se vždy stahne jen 32bit.
Předchozí téma: Konference - ticket ID
Další téma: Vydán Kerio Connect 8.2.0 RC2
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt čec 27 10:33:20 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00368 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.