Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » odesílání z MS Outlooku s KOC + IMAP
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mam v MS Outlooku nastaveny 2 účty. Jeden KOC (defaultní) a jeden IMAP a když odešlu email z IMAP účtu, tak se u příjemnce tváří jako by odešel z KOC účtu, tzn. že když na něj odpovím, odpověď dojde na KOC účet, což nechci. Netušíte, kde může být zakopaný pes? Díky.
  •  
gordon

Příspěvky: 42
Odeslat poštu tomuto uživateli
neviem ako v KOC, ale pri pouziti KOFF to funguje podla tohoto postupu: Setting up a second email account in Outlook with KOFF
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
V mém případě tento postup nefunguje ani s KOFF.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 11:06:24 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.78804 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.