Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Blackbery - KCB 8.0 s Kerio Connect 8.1
  •  
Herr_Mannelig je nyní offline Herr_Mannelig

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,
v současnosti používáme Kerio Connect 7.3.2. Kvůli nástupu Office 2013 potřebujeme aktualizovat na verzi Kerio Connect 8.1. Používáme 20 BB telefonů, máme BESx 5.0.3. Na stránkách Keria se píše, že ve verzi 8.1 už není Kerio konektor pro blackberry, ale že lze použít konektor verze 8.0.
Používáte někdo tuto kombinaci? Je aktualizace bezpečná?
Děkuji za odpověď.
HM
  •  
losinsky je nyní offline losinsky

Já na jednom serveru používám Connect 8.1.3 a připojení BES 5.0.3 přes KBC 8 (ten poslední uvolněný). Funguje to bez problémů jak s 8.1.1 tak 8.1.2 tak 8.1.3
Teď ale chci instalovat Connect 8.2 a nevím, jestli to mám risknout nebo se zeptat podpory, jestli bude KBC fungovat i s 8.2
Ale moc mě to netrápí, asi to risknu a pokud to nebude fungovat, tak vyhodím posledních několik mobilů BB a nahradím to androidama. Lidi budou happy, že se těch BB šmejdů zbaví. Akorát pro mě to bude práce jak na kostele. Nakonec oslavím likvidaci toho BESu
Z dnešního pohledu je jasné, že celé BlackBerry byl velký omyl.
Jen když si vzpomenu, jak se na BB píší české znaky. Jedním prstem držet klávesu a druhým rolovat po té dotykové plošce...na displeji skoro nerozeznatelné rozdíly mezi různými čárkami, háčky a stříškami, blbě se to trefovalo... kdo tohle vymyslel???
Nové Q10 jsou bohužel také šmejdy. Blbne synchronizace kontaktů (EAS) a čeština se píše na dotykové obrazovce (písmena bez háčků na HW klávesnici). Za pár dnů je z toho schizofrenie. K tomu několik dalších problémů... Všechny nové Q10 jsme zlikvidovali po měsíci útrap. Náhrada S4 a S4mini je bezproblémová a uživatelé nadšení. Bez problému fungují i starší Samsungy s Androidem 2.3.6
  •  
Herr_Mannelig je nyní offline Herr_Mannelig

Dobrý den p. Losinsky,
děkuji za odpověď. Je to přesně to, co jsem potřeboval slyšet.
Přeji hezký den
HM
  •  
losinsky je nyní offline losinsky

Tak včera jsem instaloval KMS 8.2 a starý (poslední) KBC s tím funguje. Zatím se zdá, že bez problémů.
Předchozí téma: zatuhávání Kerio Connect
Další téma: 8.2 po aktualizaci nejsou skenery
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 17 17:40:23 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00359 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.