Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nechtěné notifikace z veřejných kalendářů (Vyskakují mi nechtěné notifikace z veřejných kalendářů)
  •  
ladapes je nyní offline ladapes

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, upgradoval jsem na verzi KMS 8.2 a tuším že od té doby se to děje. Při zadání události do veřejného kalendáře, vyskakují připomínky, byť je nenastavuji a to i na mobilu přes activesync. Kalendář je sdílený pro více lidí a nemám přesně zmapováno kolika lidem se notifikace objevuje, ale potvrdilo mi to více lidí. Můžete poradit kde mám hledat? předem děkuji Hampel V.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Tato chyba synchronizace s telefonem bude opravena hned v příštím servisním release.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 11:05:48 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92112 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.