Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Webmail nové zobrazení položek kontaktů
  •  
xoor je nyní offline xoor

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,
ve firmě hodně pracujeme s databází kontaktů ve veřejných složkách. Neuvažujete o tom, že byste přidali uživatelky (administrátorky) definované nové zobrazení typu list, kde by se daly zobrazit všechny položky kontaktů (myslím opravdu všechny i uživatelsky definované pole v LDAP co se přidalo přes outlook) s možností pokročilého filtrování? Tak jak to jde v outlooku?
Nejlépe do starého webmailu? Ten nový je nepoužitelný. Jo a ještě by webmail mohl umět formátovat html text v poli popis/poznámka. Teď zobrazuje pouze prostý text

Díky.

Předchozí téma: XMPP v Kerio Connect
Další téma: QUOTA
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út úno 20 00:41:34 CET 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94466 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.