Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Chybové hlášení při aktualizaci koff na stanicích
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Příspěvky: 48
Odeslat poštu tomuto uživateli
Již delší dobu se po každé aktualizaci serveru a následném spuštění Outlooku na stanici spustí automaticky aktualizace koff, bohužel ale se při tom pravidelně stává že po cca 20ti sec vyskočí chybové hlášení outlooku že se aplikaci nepodařilo spustit, pokud ho odkliknu aktualizace koff doběhne ok a na konci spustí outlook.
Je možné opravit akutomatickou aktualizaci koff tak aby toto hlášení outlooku nevyvolávala?? Uživatele to velmi mate, nikdo to sám neodklikme a volají o servisní zásah... Dělá to na win xp i win7, outlook 2003-2013.
Dále by bylo vhodné když už má být aktualizace koff na stanici automatická tak na ní zrušit nebo skrýt tlačítko "Storno". Asi se budete divit ale dost uživatelů ho prostě zmačkne aby mohli hned do outlooku a pak za hodinu volají že jim nechodí e-maily... Když už má být aktualizace koff bezobslužná tak by o ní uživatel buď vůbec neměl vědět nebo by neměl mít možnost ji přerušit když přerusění vede k tomu že starý koff se nebaví s novým serverem!!

[Aktualizováno: Čt, 02 leden 2014 07:46]

  •  
Vanek je nyní offline Vanek

Příspěvky: 129
Odeslat poštu tomuto uživateli
100% souhlas, mám naprosto stejné zkušenosti.
  •  
frantacech je nyní offline frantacech

Příspěvky: 12
Odeslat poštu tomuto uživateli
mam zkusenost ze to dela, vypada to hnusne, ale pokud se to neodklepne, stejne to samo po nekolika desitkach vterim zmizi a vse dobehne ok

Cili u me kosmeticka vada desici usery a nutici je kliknout kdyz na to zrovna koukaji
Předchozí téma: nejde otevrit outlook po instalaci KOF
Další téma: Oznámení o doručení zprávy
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 04:31:19 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.88785 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.