Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Samsung Galaxy S4 exchange activesync problém (V systému Android 4.3 nelze odesílat poštu pomocí protokolu exchange activesync)
  •  
Alfik je nyní offline Alfik

Příspěvky: 22
Odeslat poštu tomuto uživateli
V přístroji SG4 se systémem Android 4.3 nelze odesílat poštu přes exchange activesync protokol, při odesílání se rozsvítí hláška "Retrieving account information" a nic se neděje. V Keriu už zřejmě o existenci problému již ví, existuje nějaké řešení, aniž bych použil jiný protokol?
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Podle internetových diskusí jde o problém s prakticky všemi EAS servery. Někteří uživatelé hlásí, že v uniklé verzi 4.4, která brzo vyjde ,tento problém již není. Samsung bohužel na toto téma nekomunikuje.

[Aktualizováno: Čt, 06 únor 2014 22:32]


Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Radim je nyní offline Radim

Příspěvky: 5
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím. Tento problém jsem řešil s podporou. Problém vyřešilo že z jiného účtu zašleme na tento problémový telefon pozvánku k nové události v kalendáři. Na tomto problémovém telefonu toto potvrdíte. Tím se odešle odpověď že s událostí souhlasíte... a hle již je funkční odesílání klasických emailů Laughing

[Aktualizováno: St, 09 duben 2014 14:40]

Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 11:06:40 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.76624 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.