Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Control přestal poslouchat na lokálním rozhraní
  •  
marian

Příspěvky: 226
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dnes se mi stala zvláštní věc. Z ničeho nic Control přestal poslouchat na lokálním rozhraní. Nejdřív jsem hledal problém v kabelu nebo nějakém síťovém prvku za ním, ale nakonec pomohl restart.
Prohledal jsem pak logy a v pouze ve Warnings jsem v čase výpadku našel toto a takovouto hlášku jsem v logu ještě nenašel.
Předchozí téma: NTLM ověřování na terminálovém server s IE11
Další téma: nastavení pravidel pro určitý rozsah adres
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 04:30:53 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86746 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.