Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Outlook neukazuje maily v podslozkach
  •  
rOMAN007 je nyní offline rOMAN007

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim
Mam problem ohledne prijmu posty v outlooku do podslozek. Pokud je oulook pusteny prijde mail a zaradi se do podslozky jako novy mail (je videt tucne), ale pokud neni pusteny outlook a prijde mail a nasledne pustim outlook tak se mail neukaze dokud neklepnu primo na slozku kam se mail zarazuje. Takze se klidne stane ze pokud na slozku nekliknu tak me prijde mail a ja to zjistim treba druhy den coz je pruser.

dela to jak outlook 2007 tak 2010. Kerio connect 8.2.3 (rek bych ze to mozna zacalo delat prave po aktulizaci na posledni verzi.
Ma nekdo stejny problem?
  •  
ozana je nyní offline ozana

Příspěvky: 713
Odeslat poštu tomuto uživateli
jde příjem pošty přes POP3, IMAP nebo KOC
  •  
rOMAN007 je nyní offline rOMAN007

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
je sorry jedna se o KOC + mobil activesync
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den

Nejsem si jistý, zda jsem pochopil problem správně. Pokud vám přijde mail do mailboxu v době, kdy nejste přihlášený OUtlookem, a po spuštění Outlooku s KOCem se do dejme tomu 5 minut (běžně do 2-3 minut) neobjeví v Outlooku, tak se jedná o nějakou chybu Kerio Outlook Connectoru a doporučuji vám se obrátit na technickou podporu (zejména pokud se jedná o opakovatelný problém).
Pokud je problém pouze v tom, že se o příchodu zprávy nedozvíte, protože nevyskočí oznamovací okno, tak to je dáno použitím ActiveSyncu - oznámení se objeví pouze pro nové zprávy a zpráva může být nová pouze v jednom klientu.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
rOMAN007 je nyní offline rOMAN007

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano nedojde k aktualizaci podslozky dokud na ni nekliknu pak zpravy naskoci. Oznamovaci okno nemyslim.

[Aktualizováno: Út, 25 březen 2014 16:50]

Předchozí téma: Vydán Kerio Connect 8.2.3
Další téma: Jak definovat složku pro ukládání odeslané pošty.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 04:30:22 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86874 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.