Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Změna pravidla (Kerio control 7.4.1 změní pravidlo Permit na Drop)
  •  
Stlo je nyní offline Stlo

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
do sítě zabezpečené Keriem jsem připojil cizí podsíť, která je za NATem. V připojené podsíti jsou PC se SolidWorksem. Licence pro Solid jsou brány z licenčního serveru, který je jinde na Internetu, má veřejnou IP. V přiloženém logu jsem z pochopitelných důvodů změnil skutečnou IP licenčního serveru na samé osmičky.
Po jisté době přestává být licenční server viditelný, po čase je opět vidět (na časovou závislost jsem zatím nepřišel).
Přestože je v komunikačních pravidlech toto připojení povoleno (začátek přiloženého výpisu a spojení se objeví i ve výpisu "Connection"), po čase se pravidlo "samo" změní na Drop (konec výpisu). Přesněji. Pravidlo se nezmění, ale začne se chovat tak, jako by bylo nastaveno zahazování paketů. Počet povolených spojení je OK, překročen není. To jsem ověřil. Při snížení počtu spojení to bylo zaznamenáno v příslušném logu.
V logu o prevenci útoků jsem taky nenašel nic.
Prosím o radu, kde hledat.

Předchozí téma: Nastavení SMTP
Další téma: Prevence útoků
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 04:31:31 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87521 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.