Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Jak definovat složku pro ukládání odeslané pošty.
  •  
banyacski je nyní offline banyacski

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že mi p. Diviš z technické podpory nemohl poradit, obracím se zde na Vás, zdali se už někdo setkal s tímto problémem a jak to vyřešil.
Mám dva počítače s Outlook 2013.
Každý má nastaven účet IMAP. V Outlooku 2013 již nelze nastavit výchozí složka pro odeslanou poštu a proto se mi z jednoho Outlook ukládá pošta do složky Sent a z druhého se ukládá do složky Sent Items. Z webového rozhraní to zřejmě padá do složky Odeslaná pošta. Outlook údajně používá XLIST command, který má Outloku sdělit výchozí složky. Tento asi nějak nefunguje u Keria, byť mi p. Diviš sdělil, že je plně integrován. Setkal se někdo už s tímhle problémem ? Děkuji za každou radu.
Předchozí téma: Outlook neukazuje maily v podslozkach
Další téma: nekompletna emailova sprava
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 04:30:19 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81487 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.